Recenzenci 2011

Redakcja „Postępów Higieny i Medycyny Doświadczalnej” składa serdeczne podziękowania recenzentom prac kwalifikowanych do druku w roku 2011 w tomie 65 czasopisma.

Prace przygotowywane do tomu 65 recenzowali:



Stanisław Bajcar 

Edward Bańkowski

Bogusława Baranowska

Aneta Bartosik

Grzegorz Bartosz

Grażyna Bednarek-Tupikowska

Otylia Bielecka-Kowal

Ewa Birker

Zofia Błach-Olszewska

Katarzyna Bogunia-Kubik

Magdalena Boguta

Marek Bolanowski

Ligia Brzezińska-Wcisło

Ewa Brzozowska

Jadwiga Buczkowska-Radlińska

Gabriela Bugla-Płoskońska

Adrian Chabowski

Anna Chełmońska-Soyta

Iwona Ciereszko

Elżbieta Czarnecka

Jacek Daroszewski

Aldona M. Dembińska-Kieć

Agnieszka Dobrzyń

Gerard Drewa

Piotr Dzięgiel

Krystyna Fabianowska-Majewska

Monika Frączek

Andrzej Gamian

Sebastian Giebel

Jan Górski

Alina Grzanka

Anna Grzeszczuk

Waldemar Halota

Olga Haus

Zbigniew Hruby

Magdalena Hurkacz

Ilona Idasiak-Piechocka

Małgorzata Janas-Kozik

Adam Jaworski

Edyta Jurkowlaniec-Kopeć

Martyna Kandefer-Szerszeń

Lidia Karabon

Marta Kaszowska

Andrzej Kaszuba

Halina Kemona

Zofia Kiliańska

Marian Klinger

Wanda Kłopocka

Roman Kołaczkowski

Jan Konopacki

Ryszard Korbut

Zbigniew Koronkiewicz

Agnieszka Korzeniowska-Kowal

Marek Kowalczyk

Andrzej Kozik

Hanna Kozłowska

Arkadiusz Kozubek

Antoni Koźmiński

Agnieszka Krawczenko

Marian Kruzel

Anna Krześlak

Irena Kutrzeba-Wójcicka

Janina Kwiatkowska-Korczak

Witold Lasek

Małgorzata Lelonek

Krystyna Lisiecka-Opałko

Bożena Łozowicka

Ewa Maria Małecka-Tendera

Artur Mamcarz

Krzysztof Marczewski

Włodzimierz Maśliński

Adam Matkowski

Halina Matsumoto

Janusz Matuszyk

Grzegorz Mazur

Urszula Mazurek

Arkadiusz Miążek

Krystyna Michalak

Magdalena Mikołajczyk-Chmiela

Piotr Milejski

Beata Olas

Magdalena Olszanecka-Glinianowicz

Maciej Owecki

Elżbieta Pajtasz-Piasecka

Mariola Paściak

Krzysztof Paśnik

Tomasz Pawłowski

Jadwiga Pietkiewicz

Bogusława Pietrzak

Waldemar Placek

Anna Płanecka

Józef Prandota

Maciej Przybylski

Czesław Radzikowski

Andrzej Rapak

Joanna Rossowska

Joanna Rymaszewska

Jadwiga Skrętkowicz

Marta Sochocka

Zbigniew Sroka

Sławomir Strumiło

Marta Stryjecka-Zimmer

Marta Syczewska

Dawid Szczepankiewicz

Maria Szczepańska

Jacek Szepietowski

Maria Szumiło

Andrzej Szutowicz

Jerzy Świerkot

Marcin Ufnal

Donata Urbaniak-Kujda

Anna Walczewska

Danuta Waszkiel

Kazimiera Waśniowska

Ludmiła Węglarz

Alicja Wiercińska-Drapało

Joanna Wietrzyk

Danuta Witkowska

Anna Wojas-Pelc

Mieczysław Woźniak

Adam Wysokiński

Jolanta Zakrzewska-Czerwińska

Krystyna Zdrojowy

Barbara Zdzisińska

Michał Zimecki

Edmund Ziomek

Jadwiga Zuwała-Jagiełło

Krzysztof Zwierz

Agnieszka Zwolak

Danuta Zwolińska

Małgorzata Żendzian-Piotrowska